Współpraca / Hurt

Firma Light Home jest polskim producentem oświetlenia. Posiadamy ogromny wybór lamp w różnych stylach. Chętnie nawiążemy współpracę z hurtownikami, blogerami oraz właścicielami sklepów stacjonarnych i internetowych.

Jakie korzyści płyną ze współpracy z firmą Light Home?

  • Atrakcyjne ceny lamp – oferujemy korzystne ceny oświetlenia przy stałej współpracy.
  • Doskonała jakość - nasze lampy tworzymy z najlepszych materiałów i tkanin, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia.
  • Wyjątkowy design - produkujemy zarówno lampy pasujące do obecnych trendów wnętrzarskich jak i modele oświetlenia dla pasjonatów nietypowych form.
  • Dostępność produktów - posiadamy lampy w stałej sprzedaży, dzięki czemu nie musisz obawiać się o osiągalność wybranego oświetlenia.


Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą:

Właścicieli sklepów stacjonarnych, internetowych i hurtowni

Prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy z oświetleniem i chcesz wprowadzić do niego nowy asortyment? Lampy Light Home będą znakomitym urozmaiceniem oferty. Stała dostępność produktów i ogromny wybór oświetlenia czynią nasze lampy idealnymi do sprzedaży w Twoim sklepie.

Blogerów

Prowadzisz bloga wnętrzarskiego? Przekonaj się, jak wiele inspiracji zyskasz dzięki designerskim lampom Light Home.

Osoby zainteresowane współpracą przedstawicielską w Polsce i za granicą

Kliknij i pobierz katalog z ofertą lampSkontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę i uzgodnimy korzystne warunki współpracy.

hurt@light-home.pl

509 451 524

Loading...