Lampy do łazienki

Łazienka jest specyficznym pomieszczeniem, w której lampa wydaje się wręcz niezbędnym detalem. Przy wyborze odpowiedniej lampy do łazienki, powinna Tobą kierować przede wszystkim myśl o bezpieczeństwie. Lampy do łazienki powinny mieć wysoką klasę szczelności – czyli być odporne na działanie wilgoci.

Kolejnym aspektem jest to, czy lampa do łazienki będzie łatwa do utrzymania w czystości. Oczywiście nie bez znaczenia jest też styl, bo lampa do łazienki powinna być dopasowana do reszty tego pomieszczenia.

rozwiń

Filtrowanie / sortowanie

Filtry
Wybrane filtry:
Filtry

Cena

Materiały wykonania

Kolor

Rodzaj gwintu

Styl

Ilość źródeł światła

Tagi


Wszystkie produkty

Sortuj według

(Jest 526 produktów.)


Szybka wysyłka

Bezpieczne opakowanie

Wygodne zwroty

do 30 dni

Darmowa dostawa

od 500 zł

Polski producent

kupuj lokalnie

Jakie lampy do łazienki można znaleźć w ofercie Light Home?

Dla osób, które potrzebują lampy do łazienki mamy kilka propozycji. Są to zarówno sufitowe lampy pojedyncze, jak i wielopłomienne, umieszczone na listwach. W zależności od wysokości, a także powierzchni tego pomieszczenia możesz się zdecydowac na jedną, bądź też kilka sztuk. Lampy do łazienki najczęściej mają elementy metalowe, bądź szklane. Są one najbardziej odporne na działanie wilgoci.

Dlaczego nie wszystkie lampy nadają się do łazienki?

Lampy do łazienki nie powinny być wykonane z materiałów tekstylnych. Wszystko z powodu niesprzyjających warunków – zmiany temperatur i wilgość w powietrzu, która mogłaby niekorzystnie wpłynąć na stan abażura. Wybierając lampy do łazienki unikajmy też tych wiszących na długich linkach – a to ze względu na bezpieczeństwo. Lampy stojące na trójnogu, czy też lampki stołowe również nie są traktowane jako lampy do łazienki. Pamiętaj: bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest na pierwszym miejscu, dlatego lampy do łazienki nie mogą mieć kabli, które mogłyby ulec zamoczeniu.

Gdzie są produkowane lampy Light Home do łazienki?

Lampy do łazienki od polskiego producenta to gwarancja jakości i trwałości na lata. Staramy się aby materiały, z których je wykonujemy były naprawdę solidne. Dzięki temu nasze lampy do łazienki służą Ci naprawdę długo.

Loading...