Lampy dziecięce

Przy wyborze lampy abażurowej do pokoju dziecięcego należy mieć na uwadze przede wszystkim funkcjonalność i wygląd oświetlenia. Warto zastanowić się czy potrzebujemy lampy oświetlającej łóżko dziecka czy takiej, która ma zostać głównym oświetleniem pokoju dziecięcego, a może ma pomagać maluchowi w zasypianiu. Design lampy również jest bardzo istotny. Do pokoju dla niemowlaka świetnym rozwiązaniem będą lampy z abażurami w bajkowe wzory. Jednak dziecko w wieku szkolnym bardziej zadowolą kolorowe lampy nowoczesne. W naszej ofercie znajdziesz lampy dziecięce każdego typu, dzięki czemu z łatwością znajdziesz oświetlenie odpowiadające wyglądem i funkcjonalnością Tobie oraz Twojemu dziecku.

rozwiń

Filtrowanie / sortowanie

Filtry
Wybrane filtry:
Filtry

Cena

Materiały wykonania

Kolor

Regulacja kąta światła

Rodzaj gwintu

Styl

Kształt abażura

Ilość źródeł światła

Regulacja wysokości

Tagi


Wszystkie produkty

Sortuj według

(Jest 199 produktów.)


Szybka wysyłka

Bezpieczne opakowanie

Wygodne zwroty

do 30 dni

Darmowa dostawa

od 500 zł

Polski producent

kupuj lokalnie

Lampy dziecięce dla maluchów w każdym wieku!

W roli oświetlenia centralnego do pokoju dziecka dobrze sprawdzą się lampy wiszące dziecięce. Są niezwykle praktyczne, ponieważ posiadają regulację wysokości. Funkcja ta umożliwia zawieszenie lampy na dowolnym poziomie – w centrum pokoju, nad biurkiem czy też łóżkiem. Ponadto do naszych lamp abażurów do pokoju dziecka możesz dobrać kolor linki, podsufitki i oczywiście wzór abażura. Dzięki tylu wariantom możesz stworzyć własne, niepowtarzalne oświetlenie dziecięce, które będzie idealnie pasować do wystroju pokoju dziecka. Pośród wzorów abażurów znajdziesz takie, które pasują do pokoju dziewczynki, chłopca, dziecka w wieku szkolnym i niemowlaka – posiadamy abażury, które zadowolą każdego malucha, a także każdego rodzica. Posiadamy lampy abażurowe do pokoju dziecka, które zadowolą każdego malucha, a także każdego rodzica.
Jako oświetlenie główne pokoju dziecięcego mogą posłużyć również plafony dziecięce. W naszej ofercie znajdziesz 2-płomienne lub 3-punktowe lampy sufitowe, w których możesz wybrać kolor konstrukcji i wzór abażura, dzięki czemu plafon będzie idealnie komponował się ze stylem pokoju.
Jeśli szukasz oświetlenia do pokoju dla dorastającego dziecka, to polecamy zwisy wiszące pojedyncze młodzieżowe. Są to lampy 1-płomienne, nowoczesne i kolorowe, dzięki czemu idealnie komponują się z wystrojem pokoju dla nastolatka.

Lampa abażur do pokoju dziecka jako oświetlenie wspomagające w pokoju dziecięcym

W pokoju dziecka oświetlenie wspomagające często jest niezbędne. Dzieci boją się zasypiać w ciemności, a rozwiązaniem tego problemu jest zamontowanie kinkietu dziecięcego przy łóżku malucha. Aby światło kinkietu nie raziło podczas zasypiania, możesz zasilić go żarówkami LED o ciepłej barwie bądź żarówkami dekoracyjnymi. Ich przyjemny dla oka strumień światła umożliwi dziecku zaśnięcie w delikatnym półmroku.Lampy abażurowe do pokoju dziecka będą dawać delikatne, rozproszone światło.
Dobrym oświetleniem w roli światła wspomagającą są również lampy stojące i lampki nocne. W naszej ofercie znajdziesz lampy podłogowe z wieloma rodzajami abażurów dziecięcych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz wzór odpowiedni dla dziecka w każdym wieku. Ponadto lampa stojąca jest lekka, przez co możesz przenosić ją w dowolne miejsce pomieszczenia.
Lampki nocne również mogą ułatwiać maluchowi zasypianie, postawione na szafce tuz przy łóżku. Ponadto kiedy dziecko dorasta, oświetlenie stołowe może pełnić rolę lampy biurkowej.

Lampa abażurowa do pokoju dziecka - idealna lampa dziecięca

Pokój małego dziecka, które jeszcze się nie uczy, nie potrzebuje mocnego, punktowego oświetlenia. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się w tym przypadku lampy abażurowe do pokoju dziecka. Dają one ciepłe, przyjemne i rozproszone światło. Dlatego będą idealną lampą dziecięcą sufitową bądź też nocną. Lampa abażur do pokoju dziecka jest niezbędnym jego wyposażeniem. Niezależnie od stylu wnętrza jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią lampkę dziecięcą z abażurem.

Loading...