Lampy LOFT / Industrialne

Lampy LOFT / Industrialne 

Lampy industrialne od niedawna stały się niezwykle popularnym oświetleniem. Ten rodzaj lamp powstał specjalnie dla pomieszczeń loftowych – dawnych hal przemysłowych, które zostały przerobione na mieszkania. Wnętrza te charakteryzują się wysokimi sufitami, przestronnością i dużymi oknami. Lofty urządzane są w minimalistycznym, surowym stylu, a ta...

Więcej
 • Lampy kinkiety LOFT / Industrialne
  Lampy kinkiety LOFT /...

  Styl industrialny to niezwykle efektowny i modny sposób na urządzanie wnętrz. Charakteryzuje się on surowością, minimalizmem i często wysokimi sufitami. Wnętrza industrialne to najczęściej stare fabryki lub hale przemysłowe przerobione na funkcjonalne mieszkania. Dlatego wszelkie dekoracje i meble do tego rodzaju pomieszczeń są pozbawione zdobień - charakteryzuje je prostota i minimalizm. Surowa forma przybiera nowoczesną, innowacyjną postać, a jednocześnie jest inspirowana stylem retro czy vintage.

  Funkcjonalność kinkietów industrialnych

  Moda na pomieszczenia w stylu loft spowodowała powstanie wielu rodzajów oświetlenia industrialnego. Skupimy się na jednym z nich – kinkietach loft. Lampy ścienne są wyjątkowym rodzajem oświetlenia, ponieważ może ono pełnić wiele ról. Znakomicie nadaje się jako oświetlenie do sypialni, gdzie wprowadza przytulny klimat za sprawą delikatnego światła. Kinkiety mogą również pełnić zupełnie inną rolę. Lampy ścienne są świetnym oświetleniem wspomagającym lampy wiszące, lampy sufitowe czy plafony. Piękny zestaw lamp wspaniale prezentuje się w salonie – dzięki temu rozwiązaniu możemy używać kinkietów przy mniej wymagających czynnościach.
  W przypadku pomieszczeń w stylu loft zasada umieszczania kinkietów jest taka sama. Jeśli poszukujesz oświetlenia industrialnego do salonu, znakomitym pomysłem będzie połączenie dwóch rodzajów lamp. Lampy industrialne wiszące wyglądają rewelacyjnie w loftach, ponieważ dzięki wysokim sufitom lampa wisząca jest pięknie wyeksponowana.

  Aranżacje z lampami industrialnymi

  Możesz stworzyć piękną aranżację wnętrz przy użyciu lampy 5-płomiennej industrialnej. Lampa wisząca Edison loft to rewelacyjne oświetlenie dla industrialnego wnętrza. Do tego zestawu, lampa kinkiet Edison Loft, wprowadzi idealną harmonię stylu i nowoczesność.
  W naszej ofercie znajdziesz również miedziane lub chromowane kinkiety loft. Jeśli urządzasz wnętrze w ciemnych, stonowanych barwach, to miedziany kinkiet industrialny doda ciepła i nastrojowości surowemu wystrojowi. Natomiast chromowany kinkiet loft doda nowoczesności i szyku aranżacji wnętrz.

  Nastrojowy klimat pomieszczeń w stylu loft

  Kinkiety industrialne posiadają jeszcze jedną wyjątkową cechę. Lampy te często posiadają klosze, które odsłaniają żarówkę lub nie posiadają ich wcale. To cecha charakterystyczna loftowych lamp, która nie tylko fenomenalnie wygląda, ale również dokładnie oświetla pomieszczenia. Do kinkietów industrialnych możesz skompletować żarówki dekoracyjne, które posiadają specjalne węglowe żarniki. Światło tych żarówek jest ciepłe, nadaje przytulnego i nastrojowego klimatu. Dlatego kinkiety industrialne jak i wszystkie inne lampy loft świetnie prezentują się również w kawiarniach czy restauracjach.

 • Lampy 1-płomienne LOFT / Industrialne
  Lampy 1-płomienne LOFT...
 • Lampy 3-płomienne LOFT / Industrialne
  Lampy 3-płomienne LOFT...
 • Lampy 5-płomienne LOFT / Industrialne
  Lampy 5-płomienne LOFT...
na stronie
Pokaż 1 - 9 produktów
Pokaż 1 - 9 produktów

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu

Porównaj 0