Źródła światła

Bestsellery

na stronie
Pokaż 1 - 36 produktów
Pokaż 1 - 36 produktów

Źródła światła

Wybierając żarówkę do lampy, musimy wziąć pod uwagę różne czynniki – jaką barwę ma mieć światło w pokoju, jak intensywnie mają świecić żarówki, ledy czy halogeny. Posiadamy mnóstwo rodzajów żarówek w naszej ofercie, dzięki czemu z pewnością znajdziesz interesujący Cię model. Jeśli jeszcze nie wiesz, na jakie źródła światła się zdecydować, pomożemy Ci dokonać wyboru.

Żarówki LED

Są najpowszechniejszymi i najczęściej wybieranymi typami żarówek. Nie bez powodu – główną zaletą żarówek LED jest ich wysoka energooszczędność. Ledy posiadają bardzo niskie zużycie energii – nawet 8/9 razy mniejszy pobór mocy w stosunku do tradycyjnych żarówek. Ledowe źródła zasilania posiadają też inne atuty. Niska emisja ciepła przyczynia się do zmniejszenia ryzyka oparzeń. Żarówki LED są również niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie posiadają żadnych substancji szkodliwych.
Posiadamy żarówki LED o ciepłej i zimnej barwie światła. Źródła zasilania z ciepłym światłem dedykujemy pomieszczeniom, w którym chcemy osiągnąć przytulny, nastrojowy klimat. Natomiast żarówka o zimnej barwie światła pobudza nas do pracy.
Większość lamp dostępnych na rynku zasilana jest żarówkami typu E27 i E14. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór żarówek LED z gwintem E27 oraz E14.

Żarówki dekoracyjne

Żarówki dekoracyjne charakteryzują się efektownym designem i ciepłym, przyjemnym światłem, przypominającym nieco blask świec. Żarówki te świetnie komponują się ze stylem retro, vintage i loft. Najlepsze efekty wizualne osiągniesz zasilając żarówkami dekoracyjnymi lampy industrialne. Oświetlenie loft często nie posiada kloszy lub pozostawia źródła światła odsłonięte, przez co wygląd i światło żarówki będą bardziej uwidocznione.
Jeśli chcesz połączyć oryginalny design żarówek dekoracyjnych z energooszczędnością, polecamy żarówki LED Filament. Niskie zużycie energii, oryginalny design i efektowny kształt to cechy charakterystyczne tych źródeł zasilania.
Jeśli zależy Ci na intensywnym świetle w pomieszczeniu oraz na długiej żywotności źródła zasilania, zobacz nasze żarówki halogenowe.

Najnowsze porady dotyczące lamp

• Bądź eko w swoim domu! Proste triki, które sprawiają, że oświetlasz dom w zgodzie z ekologią

Patrząc na zmiany klimatyczne, które przybierają na sile szybko dochodzisz do wniosku, że dbanie o środowisko to Twój wielki obowiązek. Tu już nie...

• Zużyta żarówka? Gdzie ją wyrzucić?

Jeszcze do niedawna Polacy niespecjalnie przejmowali się losem zużytych żarówek. Edukacja ekologiczna była w powijakach, więc mało kto wiedział,...

• Jak dobrać lampy do wnętrza w stylu prowansalskim?

O czym myślisz, kiedy słyszysz “styl prowansalski” i z czym kojarzy Ci się Prowansja? Styl prowansalski to romans z naturą i faktyczne...

• Wnętrze w stylu vintage - jak dobrać do niego retro żyrandole?

Co takiego jest we wnętrzach typu vintage, że w ostatnich latach zyskują taką popularność? Wydawałoby się, że po latach PRL-u, po tych wszystkim...

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu

Porównaj 0