Źródła światła

Wybierając żarówkę do lampy, musimy wziąć pod uwagę różne czynniki – jaką barwę ma mieć światło w pokoju, jak intensywnie mają świecić żarówki, ledy czy halogeny. Posiadamy mnóstwo rodzajów żarówek w naszej ofercie, dzięki czemu z pewnością znajdziesz interesujący Cię model. Jeśli jeszcze nie wiesz, na jakie źródła światła się zdecydować, pomożemy Ci dokonać wyboru.

rozwiń

Filtrowanie / sortowanie

Filtry
Wybrane filtry:
Filtry

Cena

Moc poboru prądu

Barwa światła

Rodzaj gwintu

Tagi


Wszystkie produkty

Sortuj według

Szybka wysyłka

Bezpieczne opakowanie

Wygodne zwroty

do 30 dni

Darmowa dostawa

od 500 zł

Polski producent

kupuj lokalnie

Żarówki LED

Są najpowszechniejszymi i najczęściej wybieranymi typami żarówek. Nie bez powodu – główną zaletą żarówek LED jest ich wysoka energooszczędność. Ledy posiadają bardzo niskie zużycie energii – nawet 8/9 razy mniejszy pobór mocy w stosunku do tradycyjnych żarówek. Ledowe źródła zasilania posiadają też inne atuty. Niska emisja ciepła przyczynia się do zmniejszenia ryzyka oparzeń. Żarówki LED są również niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie posiadają żadnych substancji szkodliwych.
Posiadamy żarówki LED o ciepłej i zimnej barwie światła. Źródła zasilania z ciepłym światłem dedykujemy pomieszczeniom, w którym chcemy osiągnąć przytulny, nastrojowy klimat. Natomiast żarówka o zimnej barwie światła pobudza nas do pracy.
Większość lamp dostępnych na rynku zasilana jest żarówkami E14 i E27. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór żarówek LED E27 oraz E14.

Żarówki dekoracyjne

Żarówki dekoracyjne charakteryzują się efektownym designem i ciepłym, przyjemnym światłem, przypominającym nieco blask świec. Żarówki te świetnie komponują się ze stylem retro, vintage i loft. Najlepsze efekty wizualne osiągniesz zasilając żarówkami dekoracyjnymi lampy industrialne. Oświetlenie loft często nie posiada kloszy lub pozostawia źródła światła odsłonięte, przez co wygląd i światło żarówki będą bardziej uwidocznione.
Jeśli chcesz połączyć oryginalny design żarówek dekoracyjnych z energooszczędnością, polecamy żarówki LED Filament. Niskie zużycie energii, oryginalny design i efektowny kształt to cechy charakterystyczne tych źródeł zasilania.
Jeśli zależy Ci na intensywnym świetle w pomieszczeniu oraz na długiej żywotności źródła zasilania, zobacz nasze żarówki halogenowe.

Loading...