Żarówki LED

Żarówki LED to najczęściej wybierane źródła światła spośród wszystkich dostępnych na rynku. Wynika to z tego, że są niezwykle energooszczędne, nie posiadają substancji szkodliwych dla środowiska oraz wyglądają stylowo w każdym rodzaju lampy. W naszej ofercie znajdziesz żarówki LED z najpopularniejszymi gwintami E27, E14, GU10 i G9. Posiadamy źródła zasilania o różnych mocach i barwach światła, dzięki czemu na pewno dobierzesz żarówki do lampy i stylu swojego pomieszczenia.

rozwiń

Kategorie


Filtrowanie / sortowanie

Filtry
Wybrane filtry:
Filtry

Cena

Moc poboru prądu

Barwa światła

Rodzaj gwintu

Tagi


Wszystkie produkty

Sortuj według

Szybka wysyłka

Bezpieczne opakowanie

Wygodne zwroty

do 30 dni

Darmowa dostawa

od 500 zł

Polski producent

kupuj lokalnie

Zalety żarówek LED

Największą zaletą żarówek ledowych jest ich wysoka energooszczędność. Pobierają aż 8/9 razy mniej mocy niż tradycyjne źródła zasilania, dzięki czemu zyskujemy aż 80-90% oszczędności. Żarówki LED posiadają również inne zalety, na przykład mniejsze ryzyko oparzeń, dzięki niskiej emisji ciepła. Ledy charakteryzują się dłuższym czasem życia oprawy w stosunku do zwykłych żarówek oraz nie odbarwianiem koloru ścian. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Żarówki LED zapewniają większą niezawodność niż tradycyjne źródła światła. Nie posiadają efektu „mrugania”, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Do produkcji żarówek ledowych nie wykorzystuje się rtęci ani innych substancji szkodliwych dla środowiska.

Stylowy design połączony z energooszczędnością

Żarówki dekoracyjne to wyjątkowy rodzaj źródeł zasilania, który charakteryzuje się oryginalnym designem i przyjemnym dla oka światłem. W naszej ofercie znajdziesz źródła światła, które łączą stylowy wygląd żarówek dekoracyjnych ze wszystkimi zaletami ledów. Mowa o żarówkach Filament LED. Oryginalny kształt i ciepłe świtało, które nadaje wnętrzom przytulności, fantastycznie ozdobią Twoje mieszkanie. Dodatkowo nie musisz martwić się o zwiększone użycie energii. Żarówki LED Filament są tak samo energooszczędne, jak zwykłe źródła zasilania LED.

Barwa światła żarówek LED

W naszej ofercie znajdziesz żarówki o ciepłej i zimnej barwie światła. Jeśli nie wiesz, który wybrać do swoich wnętrz, zastanów się, jakie czynności będziesz wykonywać w danym pomieszczeniu. Ciepła barwa światła jest przyjemna dla oka, dzięki czemu sprzyja odprężeniu i relaksowi. Natomiast żarówka o zimnej barwie światła pobudza nas do działania, pracy.

Loading...