Żarówki halogenowe

Filtry

Włączone filtry:
  Rodzaj gwintu

  Bestsellery

  Pokaż 1 - 1 produkt
  Pokaż 1 - 1 produkt

  Żarówki halogenowe

  Żarówki halogenowe do domu i mieszkania znaczenie różnią się od tradycyjnych źródeł zasilania. Zastosowanie specjalnych związków chemicznych poprawiło jakość świetlną żarówek oraz wydłużyło ich trwałość. Zamiana zwykłych źródeł zasilania na żarówki halogenowe spowoduje zmniejszenie opłat za prąd, znaczne wydłużenie żywotności żarówki oraz zmianę barwy światła na intensywniejszą, dzięki czemu kolory stają się bardziej nasycone. Najpopularniejszymi gwintami żarówek halogenowych, które pasują do większości lamp są E-27 i E-14. Posiadamy halogeny o tych samych trzonkach, co umożliwia wymianę tradycyjnych żarówek na halogenowe. 

  Żarówki halogenowe do mieszkania i domu - zalety

  Oprócz takich udogodnień jak mniejszy pobór prądu i wydłużenie żywotności w stosunku do tradycyjnych źródeł zasilania, żarówki halogenowe posiadają wiele innych zalet - wytwarzają stałą ilość światła w okresie użytkowania, dzięki zastosowaniu związków chemicznych nie pozwalających na zaciemnianie się bańki żarówki. Żarówki halogenowe wytwarzają bielszą barwę światła, co zwiększa nasycenie kolorów, a na nas ma wpływ pobudzający, wspomagający wykonywanie pracy. Żarówki halogenowe 230V są mniejsze od tradycyjnych źródeł światła, przez co pasują nawet do bardzo małych opraw oświetleniowych.

  Rodzaje żarówek halogenowych

  Oprócz tych z gwintami E-27 i E-14 znajdziesz wiele innych rodzajów żarówek do halogenów. Na przykład żarówki halogenowe GU10 idealne do reflektorów i spotów. Na ten rodzaj lamp sufitowych często decydujemy się w obszernych pomieszczeniach, dlatego najlepszym wyborem źródła zasilania będą żarówki halogenowe. Przy odpowiednio dobranej mocy, żarówki halogenowe dokładnie oświetlą całe pomieszczenie. Reflektory sufitowe posiadają możliwość regulacji kąta padania światła. Ta funkcja reflektorów w połączeniu z intensywną barwą światła żarówek halogenowych uwydatni elementy dekoracyjne w aranżacji wnętrz oraz nada jej niepowtarzalnego klimatu.
  W naszej ofercie znajdziesz również żarówki halogenowe z gwintem G9. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, ten rodzaj źródła zasilania może być wykorzystywany w lampach bez osłony zabezpieczającej. Czyni to żarówki halogenowe idealnymi do nowoczesnych i industrialnych rodzajów lamp. Dzięki mnogości dostępnych rodzajów żarówek halogenowych łatwo będzie dobrać najlepsze.

  Żarówki halogenowe do łazienki

  Od kilku lat bardzo chętnie sięgamy w łazienkach po oświetlenie halogenowe, najczęściej w postaci sufitowych spotów lub halogenów w podwieszanym suficie. Nic dziwnego, ponieważ jest to rozwiązanie ekonomiczne i neutralne stylistycznie. Wybierając żarówki halogenowe do łazienki zadbajmy o ich odpowiednia moc i barwę, tak by nie zakłócały, a pomagały w czynnościach pielęgnacyjnych.

  Żarówki halogenowe do kuchni

  Równie często co po żarówki LED, w kuchni wykorzystuje się żarówki halogenowe. Jest to tanie i praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w miejscach, które potrzebują dużej ilości światła. Żarówki halogenowe do kuchni spełniają te wymagania. Równocześnie dostępne rodzaje pozwalają na łatwe ich dopasowanie do lamp kuchennych wiszących.

  żarówek do

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów

  Menu

  Porównaj 0