• 5 pomysłów na aranżacje oświetlenia punktowego sufitowego

• 5 pomysłów na aranżacje oświetlenia punktowego sufitowego

Wybór odpowiedniego oświetlenia, to nie taka prosta sprawa, jakby się wydawało. Odpowiednie oświetlenie decyduje o tym, czy postrzegamy pomieszczenie za ciepłe i przytulne, dlatego ważne jest, aby dostosować odpowiedni rodzaj do swojego wnętrza.

 

Oświetlenie punktowe pomoże nam skupić światło w danym miejscu i je wyeksponować. Jeżeli masz wyjątkową komodę z antycznymi figurkami, czy nieprzeciętne obrazy – rozświetl je!

Gdzie najlepiej zamontować oświetlenie punktowe sufitowe? Poniżej zdradzimy Ci 5 pomysłów aranżacyjnych, koniecznie czytaj do końca...

Minimalistyczny reflektor sufitowy z efektownym kloszem oświetlenie do salonu light home

Kliknij, żeby zobaczyć nasze bestsellery

Sufit podwieszany w salonie... Jak dobrać oświetlenie?

Zastanawiasz się nad sufitem podwieszanym w Twoim salonie, ale kompletnie nie masz pomysłu jak się za to zabrać i jakie oświetlenie dobrać? Podwieszany sufit pełni przede wszystkim funkcje ozdobną, ma na celu urozmaicić wnętrze i dodać mu ciekawego charakteru. Spoty sufitowe uwielbiają jego towarzystwo i...prezentują się na nim doskonale! Dopasuj spoty do stylu swojego wnętrza, mamy tu na myśli kolor, rodzaj klosza, czy dodatkowe elementy dekoracyjne. Zobacz też kwadratowe lampy sufitowe

Jasne wnętrze w minimalistycznym stylu? Sprawdź nasze propozycje...Twój salon jest urządzony w stylu glamour lub art deco? Mamy coś dla Ciebie!Lapmpa sufitowa plafon reflektor light home

Punktowe oświetlenie w kuchni – tak, czy nie?

Odpowiedź raczej Cię nie zaskoczy... Zdecydowanie TAK! W kuchni szczególnie ważne jest oświetlenie punktowe, dzięki temu łatwiej będzie Ci przyrządzić posiłek. Tutaj z pomocą wkraczają reflektory z funkcją regulacji – ustaw promień światła w dowolne miejsce i ciesz się mocną dawką promienia. Reflektory z funkcją regulacji możesz umieścić obok siebie w prostej linii lub rozrzucić po całym suficie. Aranżacja zależy od Twoich preferencji... Zainspiruj się, spójrz na zdjęcia porównawcze poniżej!

Pierwszy pomysł na aranżację oświetlenia punktowego w kuchni w jednej linii...

nowoczesny regulowany kinkiet mediolan reflektor welurowy abażur lignthome oświetlenie do kuchni

Drugi pomysł na aranżację oświetlenia punktowego w kuchni w różnych miejscach.

Reflektor sufitowy z awangardowym kloszem ze szkła light-home

Światło w łazience. Jakie lampy wybrać?

Stylizując włosy, wykonując poranną, czy wieczorną pielęgnację... Punktowe lampy kwadratowe w łazience sprawdzą się świetnie, kiedy chcesz oświetlić lustro, czy szafkę. Ustaw promień światła tam, gdzie uznasz za stosowne.

Rada eksperta: Reflektory, spoty, czy plafony będą dobrym wyborem w małej łazience, szczególnie w blokach. Zajmują mało przestrzeni, dzięki temu pomieszczenie wyda nam się większe optycznie. Mniejsze – nie znaczy ciemniejsze... Reflektory, czy spoty pomimo małego rozmiaru dają naprawdę mocną dawkę światła. Przekonaj się o ich sile, zobacz nasze wybory...


Najmodniejsze reflektory i spoty 2022

Industrialna lampa sufitowa Ring HAGA z kulistym kloszem light home oświetlenie do łazienki

Punktowe oświetlenie i jego rola w przedpokoju...

Pomieszczenie często pomijane i nie doceniane, a przecież to właśnie przez przedpokój rozchodzimy się do poszczególnych pokojów, spraw, żeby wyglądało perfekcyjnie! W sercu domu postaw na punktowe lampy, jeżeli posiadasz małą przestrzeń lub masz niski sufit. Doskonale sprawdzą się np. lampy Edison, które dadzą nam dużo, rozproszonego światła.

Oświetlenie schodów – zrób to poprawnie!

Lampy nad chodami pełnią bardzo ważną rolę – Twojego bezpieczeństwa! Zadbaj o to, aby oświetlenie było odpowiednio dobrane, ale przede wszystkim oświetlało całą drogę na piętro.

Reflektor z funkcją regulacji ułatwi Ci zadanie... Oto nasza propozycja. Co Ty na to?

Modernistyczny reflektor loft z koszykowmym kloszem light home oświetlenie schody

Oświetlenie punktowe wpasuje się do każdego pomieszczenia, a jego rozmieszczenie zależy tylko od Ciebie. Reflektory, czy spoty będą świetnym uzupełnieniem centralnego oświetlenia lub nawet docelowym. Dopasuj barwę światła do wnętrza i przytulny, świetnie doświetlony zakątek gotowy!

Sprawdź model na stronie

 
Adrian Płatek
Adrian Płatek właściciel marki, pasjonat urządzania wnętrz, miłośnik pięknych aranżacji.
Komentarze
Loading...